Ruszamy z tworzeniem Międzypokoleniowego Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego! Pomorska Fundacja Międzypokoleniowa otrzymała w ramach konkursu Rządowego Projektu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030, edycja 2022 Priorytet 1a dofinansowanie w wysokości 208 tys. złotych, dzięki czemu możemy rozwinąć skrzydła i stworzyć miejsce otwarte dla wszystkich, którzy poszukują wsparcia.

Międzypokoleniowe Centrum Edukacyjno-Terapeutyczne wychodzi naprzeciw wszystkim pojawiającym się potrzebom w życiu lokalnej społeczności. W naszych szeregach są terapeuci, praktycy, wykładowcy, naukowcy, specjaliści, którzy są gotowi pomóc innym na drodze do optymalnego funkcjonowania. Służymy nie tylko wiedzą, ale także wsparciem, pomocą, zaangażowanie i empatią.

Sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030 PROO.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za otrzymane dofinansowanie, które pozwoli nam na wypełnienie postawionych sobie celów i uskutecznianie rozwoju. To krok milowy dla Pomorskiej Fundacji Międzypokoleniowej!